رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب شد

reza_admin
شنبه ۱۴۰۰/۹/۶ - ۱۶:۳
رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب شد

شنبه مورخ 6قوس 1400 مطابق به 21ربیع‌الثانی 1443

اولین جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در تالارعمومی کنفرانس‌های وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

در آغاز این جلسه معین امور صنعت و تجارت، حضور هیئت مدیره‌ی انتخابی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین را خیرمقدم گفته، وعده سپردند که رهبری این وزارت تلاش نهای خویش را برای بازگشای دوباره‌ی دهلیزهای هوایی این سکتور به خرچ می‌دهد.

در این جلسه مطابق به آجندا؛ گزارش مختصر از حالت فعلی اتحادیه و انتخابات برگزارشده‌ای این اتحادیه معلومات ارایه و در مورد نوعیت انتخاب رئیس عامل هیئت مدیره که آیا از میان هیئت مدیره، رئیس عامل انتخاب شود ویا بیرون از هیئت مدیره؟ و تاریخ برگزاری انتخابات رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین بحث صورت گرفت و بعد از بحث‌های طولانی، ریاست عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مولدین و صادر کنندگان قالین به رای گذاشته شد.

انتخابات رئیس عامل هیئت مدیره‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در حضورداشت محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس بوردعمومی این اتحادیه برگزار و محترم قربان‌علی جمشیدزاده و نوراحمد نوری خودشان را در پُست رئیس عامل هیئت مدیره‎ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین کاندیدا که محترم نوراحمد نوری با دریافت 15 رای از میان 25 رای با بیشترین آرا برای 3سال منحیث رئیس عامل هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب شد.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و رئیس بوردعمومی هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین انتخاب محترم نوراحمدی نوری را تبریک گفته و توفیقات مزیدشان را از بارگاه‌ی خداوند خواستند.

قابل ذکر است که انتخابات هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین به تاریخ 27عقرب سال‌روان برگزار که از میان 37تن کاندیداها برای هیئت مدیره‌ی این اتحادیه؛ 1424تن رای‌دهنده، 25تن را منحیث هیئت مدیره‌ی این اتحادیه انتخاب کردند.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵
Background image

دیدار محترم نورالدین عزیزی با هیئت اداری بانک ملی

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با هیئت اداری بانک ملی در دفتر کاری شان دیدار کرد.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷
Background image

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برگزار شد

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین با حضورداشت محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۱
Background image

ایجاد شورای هماهنگی سکتورخصوصی و سفرهای خارجی

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با روئسای اتاق‌ها و تاجران به طور حضوری و ویدیو کنفرانس در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار

BACK TO NEWS