استماع مشکلات و پیشنهادات سکتورساختمان

reza_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۷:۵۴
استماع مشکلات و پیشنهادات سکتورساختمان

یک‌شنبه مورخ 8ذوالقعدة‌الحرام 1444 / 7جوزای 1402

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با سکتورساختمان در تالارمقام این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار مسئولین سکتورساختان این سکتور را زیربنای پیشرفت کشور دانسته، مشکلات و پیشنهادات‌شان را با سرپرست این وزارت شریک نمود و همچنین برای رسیدگی بیشتر و در تماس بودن با ادارات ا.ا؛ خواستار ایجاد اتاق ساختمان شدند.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با استماع صحبت‌های آنها تأکید کرد که جهت ایجاد اتاق ساختمانی با مسئولین ادارات ذیربط هماهنگی صورت می گیرد.

همچنین آقای الحاج عزیزی با تأکید به ظرفیت سکتورساختمان گفت که لست شرکت‌های فعال که توانای سرمایه‌گذاری را داشته باشند به این وزارت شریک گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۵:۲۹
Background image

روند انتقال ۳هزار کانتینر کالاهای ترانزیتی تاجران افغان از بندکراچی آغاز گردید

در سفر اخیر محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و هیئت همراه جهت اشتراک در مذاکرات سه جانبه میان افغانستان، پاکستان و ازبکستان، یکی از موضوعات قابل بحث

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۴:۵
Background image

نشست رهبری وزارت با مسئولین ریاست صنعت و تجارت ولایت قندهار

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت و محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین امور صنعت و تجارت با مسئولین و کارکنان ریاست صنعت و تجارت ولایت قندهار دیدار نمودند.

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۷ - ۱۲:۳۱
Background image

آغاز کار عملی روی انتقال 100جریب زمین جهت ایجاد زون پرؤسس صادرات در کابل

براساس پیشنهاد وزارت صنعت و تجارت جهت ایجاد زون‌های پرؤسس صادرات در افغانستان و فرمان عالیقدر امیرالمومنین حفظه‌الله، نشستی میان این وزارت و ادارات ذیربط ا.ا دایر و در رابطه به انتقال. . .

BACK TO NEWS