عقد قراردادهای بزرگ با کشور فدراتیف روسیه

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۵ - ۱۰:۴۲
عقد قراردادهای بزرگ با کشور فدراتیف روسیه

دوشنبه مورخ ۲۴اسد ۱۴۰۱

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان با هیئت همراه‌شان در سفر به کشور فدراتیف روسیه، روزگذشته حین ورد به میدان هوای دامادیدووای مسکو با شبکه‌ی بین‌المللی خبری اسپوتنیک بخش افغانستان مصاحبه نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان هدف از سفر هیئت  ا.ا‌ را در مسکو؛ تحکیم و توسعه‌ی روابط اقتصادی و افزایش حجم‌تجارت میان دو‌کشور عنوان کرد.

آقای الحاج عزیزی در این مصاحبه اعلان نمود که قرار است در این سفر روی عقد قراردادهای بزرگ خرید گندم، آرد، روغن، موادنفتی و گازمایع با مسئولین کشور فدراتیف روسیه مذاکره نموده و تلاش می‌نماید تا جانب روسیه را متقاعد سازد تا مواداولیه‌ی موردضرورت مردم افغانستان را با قیمت‌های مناسب و ویژه در اختیارشان قرار دهد.

قابل یادآوری است که محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت کشور را در این سفر نمایندگان وزارت‌های مالیه، اقتصاد، امورخارجه و روئسای شرکت‌های دولتی به شمول رئیس شرکت افغان‌کارت همراه‌ای می‌کنند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS