دیدار رئیس عمومی پارک‌های صنعتی با سکتورهای پاپوش و تولید کیبل

reza_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۰ - ۱۵:۲۳
دیدار رئیس عمومی پارک‌های صنعتی با سکتورهای پاپوش و تولید کیبل

دوشبنه 4جمادی‌الاول 1444 / 7قوس 1401

محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت با اعضای محترم سکتورهای پاپوش و تولیدکیبل در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

در این دیدار اعضای محترم سکتورهای پاپوش و تولیدکیبل مشکلات فابریکه‌های شان را با رئیس عمومی پارک‌های صنعتی در میان گذاشته و خواستار رسیدگی به آن مشکلات شدند.

محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی این وزارت با استماع مشکلات آنان بیان داشت که ما حتی به کوچک‌ترین مشکلات فابریکه‌داران توجه داریم، مشکلات شما را با رهبری وزارت صنعت و تجارت و ادارات ذیربط در میان گذاشته، پیگیر می‌کنیم تا بصورت بنیادی حل گردد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با رهبری و اعضای هیئت محترم مدیره‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
Background image

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵
Background image

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون چگونگی تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی در حضور داشت نمایندگان اتاق‌ها تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت برگزار گردید.

BACK TO NEWS