دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برگزار شد

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷
دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برگزار شد

سه‌شنبه مورخ 28جدی 1400

دومین جلسه‌ هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین با حضورداشت محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت برگزار شد.

در این جلسه محترم نورالدین عزیزی بیان داشتند که اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین برای حل مشکلات سکتور قالین، توسعه کار و بار ایجاد شده و هدف از راه‌اندازه انتخابات و ایجاد این اتحادیه و هیئت مدیره‌ آن، خدمت برای هموطنان و سکتورقالین کشور می‌باشد.

رهبری وزارت صنعت و تجارت اضافه نمود که ما سخت در تلاشیم تا زمینه‌ صادرنمودن قالین‌ افغانی را به کشورهای اروپای از طریق هوایی و زمینی به نرخ مناسب فراهم کنیم.

در اخیر این جلسه فیصله صورت گرفت تا یک کمیته‌ی مشترک از اعضای هیئت مدیره‌ این اتحادیه و وزارت صنعت و تجارت ایجاد و در مورد چالش‌های فراه‌راه سکتورقالین، صادرات قالین به کشورهای مختلف و واردات موادخام قالین به صورت جدی کار نمایند و همچنین فیصله شد که تمام موضوعات وابسته به قالین در سراسر کشور از مسؤلیت‌های این اتحادیه بوده و قالین‌های افغانی به هر طریق که به کشورهای همسایه ارسال ‌می‌شود، صادرات بوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

قابل ذکر است که هیئت مدیره‌ اتحادیه‌ مؤلدین و صادرکنندگان قالین دست‌آوردها و گزارش فعالیت‌های شان را به رهبری وزارت صنعت و تجارت ارایه کردند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۵
Background image

نشست با سرمایه‌گذاران مقیم امارات متحده‌ی عربی

در سفر هیئت عالی رتبه ا.ا.ا. به امارات متحده‌ی عربی، نشستی با حضور محترم معاون نخست و اقتصادی رئیس‌الوزا، سرپرست وزارت صنعت و تجارت، سرپرست اطلاعات و فرهنگ

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۱۶
Background image

بحث در مورد مشکلات فابریکه‌داران

جلسه‌ی تحت ریاست محترم سیدعبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی و امورصنایع وزارت صنعت و تجارت با اشتراک تعدادکثیری از صنعت‌کاران و فابریکه‌داران

دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۶:۲۸
Background image

جلسه پیرامون ۳۶جریب زمین مربوط پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت  که قبلا در تصرف ریاست محترم ساختمانی بنایی قرار داشت

 جلسه پیرامون 36جریب زمین ساختمانی بنایی واقع ساحه‌ی توسعوی پلان تفصیلی منظورشده‌ی پارک صنعتی پلچرخی با حضورداشت محترم عبدالعظیم قریشی رئیس عمومی پارک‌های صنعتی وزارت صنعت و تجارت

BACK TO NEWS