ایجاد شورای هماهنگی سکتورخصوصی و سفرهای خارجی

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۱
ایجاد شورای هماهنگی سکتورخصوصی و سفرهای خارجی

سه‌شنبه مورخ 14جدی 1400 مطابق به 1جمادی الثانیه 1443

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با روئسای اتاق‌ها و تاجران به طور حضوری و ویدیو کنفرانس در تالارعمومی کنفرانس‌های این وزارت دیدار و در مورد ایجاد شورای هماهنگی سکتورخصوصی و سفرهای خارجی با آنها گفتگو نمود.

سرپرست وزارت صنعت و تجارت ایجاد شورای هماهنگی سکتورخصوصی و سفرهای خارجی را برای هماهنگی و منسجم کردن بهتر و بیشتر سکتورخصوصی و اتاق‌های مختلف ضروری دانسته و با اشتراک‌کنندگان در این مورد بحث کرد.

اشتراک‌کنندگان از ایجاد این شورا استقبال کرده و از مشکلات‌ در نبود هماهنگی کامل صحبت نموده و پیشنهادات‌‌شان را در این مورد در میان گذاشتند.

محترم نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در اخیر از اشتراک‌کنندگانی که به صورت آنلاین در این جلسه وصل بودند؛ خواستند تا با تاجرانی که در خارج از کشور حضور دارند، مشوره و نظرخواهی کنند.    

تازه خبرونه

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۴۹
Background image

د صنایع او معادن خونې او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه

 د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محترم مولوی قدرت‌الله جمال د خپل سفر په ترڅ کې د بلخ ولایت د صنایع او معادن اتاق او د شادیانو صنعتي پارک له فابریکو څخه لیدنه وکړه.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۳۷
Background image

د خلکو، صنعت کارانو او سوداګرو اړیکې د ا.ا.ا سره  قلبآ غښتلې او نژدې شوي دي

محترم مولوی قدرت‌الله جمال معین وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به ولایت بلخ با الحاج محمدانور رحیمی رئیس اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین در زون شمال کشور در دفتر کار اوشان ملاقات کرد. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۲۲:۲۵
Background image

د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره ناسته

د صنعت او سوداګرۍ وزارت معین محتر م مولوي  قدرت‌الله جمال  بلخ ولایت ته د خپل سفر په لړ کې تیره ورځ یې د بلخ ولایت د صنعت او سوداګرۍ ریاست له کارکونکو سره وکتل.

BACK TO NEWS