امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

reza_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

سه‌شنبه مورخ 23صفرالمظفر 1444/29سنبله 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده ضمن قدردانی از مالیه دهندگان افزود: «امارت اسلامی افغانستان از یک، یک‌افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند.»

در ادامه سرپرست وزارت صنعت و تجارت از تمام مالیه دهندگان کوچک و بزرگ سپاس‌گذاری نموده گفت: زیربناهای کشور متکی به مالیه بوده و امارت اسلامی افغانستان با مدیریت دقیق و با همکاری مردم مصمم است تا از عواید کشور در جهت شکوفای وطن استفاده نماید.

محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری رئیس الوزراء امارت اسلامی افغانستان نیز از تمام مالیه دهندگان سپاسگذاری نموده و جهت استحکام نظام اسلامی مالیه دهی و جمع‌آوری دقیق آنرا یک مسوولیت بزرگ برای حکام دانسته گفت: امارت اسلامی افغانستان برای اولین بار در تاریخ افغانستان موفق گردیده که تمام بودیجه دولتی را از عواید ملی تامین نماید. وی افزود: معاشات کارمندان دولتی در نظام گذشته 30 فیصد از طرف دولت و 70 فیصد از طرف خارجی ها پرداخت میشد ولی در نظام فعلی معاشات کارمندان دولتی صد فیصد از بودیجه ملی پرداخت میگردد.

قابل یاد آوری است که برنامه حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خودکفایی از سوی وزارت محترم مالیه برگزار گردیده و در اخیر این برنامه شماری از مالیه دهندگان نیز تقدیر گردیدند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۸:۵۳
Background image

افتتاح واحد سرمایه گذاری در میدان هوایی کابل

الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت وتجارت با اشتراک وزیرمحترم مالیه، وزیر محترم ترانسپورت و هوانوردی، معاون اتاق های تجارت و سرمایگذاری

پنجشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۷ - ۸:۴۰
Background image

بازدید محترم الحاج عزیزی از نمایشگاه‌ی ملی و بین‌المللی امام ابوحنیفه رح

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت از نمایشگاه ملی بین المللی امام ابوحنیفه رح بازدید نمود.

دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۴ - ۹:۵۸
Background image

رسیدگی به مشکلات فابریکه‌های ذوب فلزات رنگه

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت در حضورداشت محترم شیرباز کمین‌زاده رئیس اتاق صنایع و معادن و محمدیونس مهمند معاون اول اتاق تجارت و سرمایه‌گذاری با فابریکه‌داران فلزات رنگه. . .

BACK TO NEWS