افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۰:۱۲
افتتاح صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری

سه شنبه ۱۹ اسد ۱۴۰۰

صندوق رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت به منظور رسیدگی به قضایای آزار و اذیت زنان مراجع کننده و کارمندان این ریاست با حضور روسای عمومی مالی و اداری، ثبت مرکزی ومالکیت¬های فکری و آمر جندر این وزارت در مقر آن ریاست افتتاح گردید.

این صندوق به هدف دریافت شکایت¬ها و نظرهای زنان مراجع کننده و زنان کارمند در ریاست عمومی ثبت مرکزی و مالکیت¬های فکری وزارت صنعت و تجارت در بهبود روند کاری، جلوگیری از فساد اداری و آزار و اذیت زنان در این ریاست ایجاد گردیده است.

رهبری وزارت صنعت و تجارت مصمم به مبارزه با فساد اداری، اخلاقی و آزار و اذیت زنان در تمامی اداره¬های این وزارت می¬باشد و به همین منظور چندین صندوق درج شکایات را در ریاست¬های این وزارت به هدف دریافت پیشنهادها و شکایت¬های زنان از برخورد نادرست کارمندان این وزارت ایجاد کرده است.

شکایت¬ها، نظرها و پیشنهادهای وارد شده به این صندوق به طور مستقیم از سوی رهبری وزارت صنعت و تجارت مطالعه و به شکایت¬ها و پیشنهادها رسیدگی عاجل صورت می¬گیرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۴:۴۳
Background image

روند صادرات ادامه دارد

قرار است به مقدار 18تُن مغز جلغوزه از راه زمینی به ایتالیا صادر شود.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۶/۲۹ - ۱۶:۳۹
Background image

امارت اسلامی افعانستان از یک، یک افغانی مالیه، مالیه دهندگان حفاظت می‌کند

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در نشست که تحت عنوان حمایت از پیشه وران و دوکانداران، یک قدم بسوی اقتصاد با ثبات و خود کفایی اشتراک نموده

دوشنبه ۱۴۰۱/۶/۲۸ - ۸:۵۱
Background image

دیدار سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران پکتیا

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با صنعت‌کاران و تاجران ولایت محترم پکتیا در تالارمقام این وزارت دیدار نمود.

BACK TO NEWS