هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

reza_admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

سه‌شنبه مورخ 17جمادی‌الاول 1444 / 20جدی 1401

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

در این جلسه که تمام اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین به شکل حضوری و آنلاین حضور داشتند، در آغاز در رابطه به جلسه‌ی قبلی این اتحادیه معلومات ارایه گردیده و در مورد اساس‌نامه‌ و شرایط استخدام رئیس هیئت عامل این اتحادیه بحث صورت گرفت.

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با تأکید به حمایت این وزارت و استخدام هیئت اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین، بیان داشت که این اتحادیه مربوط به افغانستان بوده و هدف از ایجاد آن خدمت به مردم، صنعت قالین و وطن می‌باشد.

آقای الحاج عزیزی اضافه کرد که خواست وزارت صنعت و تجارت ارتقا و جایگاه کهن قالین کشور می‌باشد که باید انستیتوت قالین ساخته و جهت دیزاین نقشه‌های جدید قالین دیزاینران از سوی اتحادیه استخدام گردد.

در اخیر این جلسه اساس‌نامه‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین نهایی و کمیته‌ی پروسه‌ی استخدام از اعضای این اتحادیه ساخته شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۶
Background image

دیدار وزیر صنعت وتجارت ا.ا.ا با وزیر صنعت،معدن وتجارت و معین وزارت راه و شهر سازی جمهوری اسلامی ایران

محترم الحاج نورالدین عزیزی، سرپرست وزارت صنعت و تجارت در سفرشان به جمهوری اسلامی ایران با محترم سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن وتجارت و محترم داریوش امانی

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۵۳
Background image

دیدار معین وزارت صنعت و تجارت با با آقای ایرگان سزر

محترم الحاج مولوی قدرت الله جمال معین وزارت صنعت وتجارت در دفتر کاری شان با آقای ایرگان سیزر رئیس شرکت ASSTEEL دیدار نمود.

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۸:۴۷
Background image

بازدید محترم الحاج عزیزی از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف آن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان در ادامه سفرشان از بندر چابهار و شهرستان‌های اطراف این بندر، فابریکه‌های مختلف تولیدی

BACK TO NEWS