دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

reza_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۶ - ۸:۲۷
دعوت از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران جهت سرمایگذاری در افغانستان

شنبه مورخ 2جمادی‌الاول 1444 / 5قوس 1401

محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت وتجارت با شماری از سرمایگذاران جمهوری اسلامی ایران دیدار و برنامه های آنان در رابطه به چگونگی سرمایگذاری در بخش‌های صنایع و استخراج معادن در افغانستان را استماع نمود.

محترم الحاج نورالدین عزیزی ضمن استماع پلانها و برنامه های این سرمایه گذاران از تشریف آوری آنان در افغانستان تشکری نموده افزود؛ ایران از جمله کشورهای همسایه نیک و دوست ما میباشد. آغوش ااا برای تمام سرمایگذاران داخلی وخارجی باز بوده تلاش مینماییم تا زمینه سرمایگذاری را فراهم نماییم

آقای عزیزی افزود؛ افغانستان دارای معادن و فرصت های زیاد بوده و هر سرمایگذار میتواند در بخش های مختلف سرمایگذاری نماید.

آقای عزیزی از سرمایه گذاری سرمایه گذارن کشور ایران اعلام حمایت نموده وعده سپرد که وزارت صنعت وتجارت با شما همکار میباشد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰
Background image

دیدار محترم الحاج نورالدین عزیزی با رهبری و اعضای اتاق صنایع و معادن

محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت با رهبری و اعضای هیئت محترم مدیره‌ی اتاق صنایع و معادن افغانستان در تالارعمومی این وزارت دیدار کرد.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۳
Background image

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی قالین برگزار گردید

هفتمین جلسه‌ی اعضای هیئت مدیره‌ی اتحادیه‌ی مؤلدین و صادرکنندگان قالین تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت در تالارعمومی این وزارت برگزار گردید.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵
Background image

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی

جلسه‌ی هماهنگی با اتاق‌های سکتوری پیرامون چگونگی تطبیق طرح حمایت از تولیدات‌داخلی در حضور داشت نمایندگان اتاق‌ها تحت ریاست محترم الحاج نورالدین عزیزی وزیر صنعت و تجارت برگزار گردید.

BACK TO NEWS